0850 480 1 846

MARKALARIMIZ

Img Komatsu (2)

İş Makinalarının Dünya Devi

İş makinalarının dünya devi Komatsu, ekskavatör, yükleyici, greyder, dozer ve kaya kamyonu gibi Japon mühendisliğinin ürünü olan sağlam ve kaliteli iş makinalarını Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle inşaattan madenciliğe, hafriyattan lojistiğe birçok endüstrinin hizmetine sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Volvo Trucks Fh16

Taşımacılık Sektöründeki Güç ve Güvenliğin Simgesi

Taşımacılık tarihinde ilkleri başaran ve dünyanın en büyük kamyon üreticilerinden biri olan Volvo Trucks, şehirlerarası ve uzun yol taşımacılığından, yol, maden ve inşaata kadar birçok farklı iş sahasında başarıyla performans gösterir. Üstün güvenlik donanımlı, sağlam ve verimli kamyon modelleriyle Türkiye taşımacılık sektörüne değer katmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Img Crown (3)

Depolamanın Çözüm Deposu

Crown Depo Çözümleri 1945 yılından bu yana depolama ihtiyaçlarına yönelik forklift ve depo ekipmanlarını kullanıcılara sunmaya devam ediyor.

DETAYLI BİLGİ
Img Dieci (2)

Açık Ara Önde

1962 yılında İtalya'da kurulan Dieci, teleskopik yükleyicilerini inşaat, endüstriyel ve tarım sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunuyor.

DETAYLI BİLGİ
Platinum Rent 945X650 (1)

KİRALAMANIN GÜVENİLİR ADRESİ

Platinum Rent, 2008 yılından itibaren Türkiye’de birçok projeye ekipman filosu ile tedarik sağlayan ve Türkiye’nin alanında öncü firmaları ile çalışan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Platinum Rent, Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle Komatsu iş makinaları, Crown Forklift ve depo ekipmanları, Dieci teleskopik yükleyicilerin yanı sıra jeneratör, kompresör, yol yapım ekipmanları, iş makinalarına uygun akıllı sistemler ve personel yükseltici platform gibi ürün gruplarında da müşterilerine kiralama çözümleri sağlamaktadır.

Platinum Rent, kiralama süresi boyunca Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin satış sonrası hizmetlerdeki yaygın ağı ve uzmanlığıyla yanınızdadır.

DETAYLI BİLGİ
Platinum Used 945X650 Marka Gorsel

İkinci Elin Güvenilir Adresi

Platinum Used, performansı ve sağlamlığı test edilip onaylanan, Türkiye’nin en seçkin ikinci el iş makinalarını bir araya getirmektedir. Ekspertizleri uzman ekipler tarafından yapıldıktan sonra tüm kontrolleri başarı ile geçen ikinci el iş makinaları Platinum Used showroom’unda yerini almaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Conveyor Surface Feeder Breaker Holly Hill SC DS 191022 KOM 2320 LR

Madende Engel Tanımayanlara

Maden ekipmanlarının global devi Komatsu Joy; bakır, kömür, demir cevheri, petrol kumları, altın, fosfat, molibden ve elmas madenciliği ve benzeri alanlar için ürettiği yer üstü madencilik ekipmanlarıyla Türkiye topraklarındaki cevheri ortaya çıkartmaya hazır.

DETAYLI BİLGİ
V32 (3)

Zorlu Sahaların Kırıcı Gücü

Taş ve mermer ocaklarının zorlu şartlarına ve aralıksız çalışma temposuna meydan okuyan hidrolik kırıcılarıyla dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen Montabert, değişen kapasite ve büyüklüklerdeki modelleriyle Türkiye’de.

DETAYLI BİLGİ