0850 480 1 846

MARKALARIMIZ

Img Komatsu (2)

İş Makinalarının Dünya Devi

İş makinalarının dünya devi Komatsu, ekskavatör, yükleyici, greyder, dozer ve kaya kamyonu gibi Japon mühendisliğinin ürünü olan sağlam ve kaliteli iş makinalarını Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle inşaattan madenciliğe, hafriyattan lojistiğe birçok endüstrinin hizmetine sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Volvo Trucks Fh16

Taşımacılık Sektöründeki Güç ve Güvenliğin Simgesi

Taşımacılık tarihinde ilkleri başaran ve dünyanın en büyük kamyon üreticilerinden biri olan Volvo Trucks, şehirlerarası ve uzun yol taşımacılığından, yol, maden ve inşaata kadar birçok farklı iş sahasında başarıyla performans gösterir. Üstün güvenlik donanımlı, sağlam ve verimli kamyon modelleriyle Türkiye taşımacılık sektörüne değer katmaktadır.

Fiyat listesi için lütfen tıklayınız.

DETAYLI BİLGİ
Img Crown (3)

Depolamanın Çözüm Deposu

Crown Depo Çözümleri 1945 yılından bu yana depolama ihtiyaçlarına yönelik forklift ve depo ekipmanlarını kullanıcılara sunmaya devam ediyor.

DETAYLI BİLGİ
Img Dieci (2)

Açık Ara Önde

1962 yılında İtalya'da kurulan Dieci, teleskopik yükleyicilerini inşaat, endüstriyel ve tarım sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunuyor.

DETAYLI BİLGİ
Bomag BW 161AD 5 328641802B 165569 Min

Yol Makinalarının Lideri

2024 yılından itibaren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından Türkiye’de temsil edilmeye başlanan Bomag, 60 yılı aşan tecrübesiyle yol makinaları pazarında lider kimliğini koruyor. Fransız Fayat Grubu’nun bir parçası olarak yol ekipmanlarını Avrupa, Çin, Hindistan ve ABD’deki kendi üretim tesislerinde üreten Bomag, toprak ve asfalt silindirleri, yama silindirleri, finişer, frezeler, çöp kompaktörü, toprak stabilizeri ve hafif sıkıştırma ekipmanları ile geniş bir ürün gamı sunuyor.

 

DETAYLI BİLGİ
GHH Hirez 108 BEARBEITET Scaled

Kaya Gibi Sağlam

Kökleri 1782 yılına uzanan deneyimli yer altı maden makinaları üreticisi GHH, 2024 yılı itibarıyla Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından Türkiye’de temsil ediliyor. Sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilen, özel tasarımlı, sağlam, güvenilir, verimli ve dayanıklı GHH modelleri, Marubeni Dağıtım ve Servis’in satış ve satış sonrası hizmetlerindeki güçlü ağıyla madenlerle buluşuyor.

DETAYLI BİLGİ
Marubeni Platinum Rent

Tek Adresten Güvenle Kirala

Marubeni Dağıtım ve Servis bünyesinde yer alan, dünya devi markaların kiralama çözüm ortağı Platinum Rent; Crown forklift ve depo ekipmanları, Dieci teleskopik yükleyicileri, Komatsu iş makinaları, BOMAG yol yapım ekipmanları, jeneratör, kompresör ve personel yükseltici platform gibi ürün gruplarında müşterilerine Tek Adresten Güvenilir Kiralama Çözümleri sağlar.

DETAYLI BİLGİ
Platinum Used 945X650 Marka Gorsel

İkinci Elin Güvenilir Adresi

Platinum Used, performansı ve sağlamlığı test edilip onaylanan, Türkiye’nin en seçkin ikinci el iş makinalarını bir araya getirmektedir. Ekspertizleri uzman ekipler tarafından yapıldıktan sonra tüm kontrolleri başarı ile geçen ikinci el iş makinaları Platinum Used showroom’unda yerini almaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Conveyor SFB41 KOM 2320

Madende Engel Tanımayanlara

Maden ekipmanlarının global devi Komatsu; bakır, kömür, demir cevheri, petrol kumları, altın, fosfat, molibden ve elmas madenciliği ve benzeri alanlar için ürettiği yer üstü madencilik ekipmanlarıyla Türkiye topraklarındaki cevheri ortaya çıkartmaya hazır.

DETAYLI BİLGİ
V32 (3)

Zorlu Sahaların Kırıcı Gücü

Taş ve mermer ocaklarının zorlu şartlarına ve aralıksız çalışma temposuna meydan okuyan hidrolik kırıcılarıyla dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen Montabert, değişen kapasite ve büyüklüklerdeki modelleriyle Türkiye’de.

DETAYLI BİLGİ