0850 480 1 846

KİRALAMANIN GÜVENİLİR ADRESİ

Platinum Rent, 2008 yılından itibaren Türkiye’de birçok projeye ekipman filosu ile tedarik sağlayan ve Türkiye’nin alanında öncü firmaları ile çalışan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Platinum Rent, Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle Komatsu iş makinaları, Crown Forklift ve depo ekipmanları, Dieci teleskopik yükleyicilerin yanı sıra jeneratör, kompresör, yol yapım ekipmanları, iş makinalarına uygun akıllı sistemler ve personel yükseltici platform gibi ürün gruplarında da müşterilerine kiralama çözümleri sağlamaktadır.

Platinum Rent, kiralama süresi boyunca Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin satış sonrası hizmetlerdeki yaygın ağı ve uzmanlığıyla yanınızdadır.

Neden Kiralama?

1- Finansal Kontrol

İhtiyacınız olan makina ya da ekipmanı kiralayarak, yatırım maliyetlerinizi azaltabilir ve buraya ayıracağınız finansal kaynağı şirketinizin farklı ihtiyaçlarında kullanıp, nakit akışı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

2- Kredi Limitlerinin Kontrolü

İhtiyacınız olan makina ya da ekipmanı kiralayarak finansal kuruluşlar nezdinde borçlanma dengenizi ayarlar, satın almak için borçlanmazsınız.

3- Maliyet Kontrolü

Kiraladığınız makina ya da ekipmanın operatör, akaryakıt ve sarf malzeme harici başka bir maliyetine katlanmazsınız.

4-Vergi Avantajı

Kiralanan tüm makina ve ekipmanlar için şirketinize kesilen faturaları gider olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

5- Verimlilik

Filomuzda bulunan yüksek model düşük saat ya da sıfır makina kiralama opsiyonlarımız ve yaygın servis ağımız ile sahada makina ve ekipmanlar durmaksızın çalıştırabilir böylece yaşanabilecek sorunları en aza indirgeyebilirsiniz.

6- Maliyetsiz Kolay-Bakım Operasyonu

Kiraladığınız makina ya da ekipmanın tüm periyodik bakım ve onarım işlemleri kira süresi boyunca Platinum Rent tarafından sağlanarak operasyonel maliyetinizi düşürür.

7-Kesintisiz Çalışma İmkanı

Olası kaza, hasar veya bu gibi durumlarda sigorta işlemleri ile uğraşmazsınız. Platinum Rent, kaza, hasar ve arıza durumlarında ürün değişikliği yaparak sizlere kesintisiz hizmet sunar.

8- Makina Parkı Kontrolü

İhtiyaç değişikliği durumunda, kiraladığınız makinaları geri gönderebilir, yerine farklı bir model kiralayabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU