0850 480 1 846

HABERLER

Komatsu’nun Makina Ömrünü Uzatan Bakım Kampanyaları Yıl Sonuna Kadar Uzatıldı

Yeni nesil iş makinaları ile “İş Makinalarının Yeni Çağı”nı sürdüren Komatsu, sahadaki iş makinalarının uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığı ile çalışmalarına imkân sunan bakım kampanyalarını Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle 31.12.2024 tarihine kadar uzattı.

Volvo Trucks’tan ZTT Nakliyat’a 22 Adet Volvo Teslimatı Gerçekleştirildi

Sıvı yük taşımacılığı, tank konteyner taşımacılığı ve frigo taşımacılığı faaliyetleri sürdüren ZTT Nakliyat, filosuna 22 adet Volvo Trucks araç ile güç katıyor. ZTT Nakliyat’ın 10 adet Volvo FH540, 11 adet Volvo FH500 TC ve 1 adet Volvo FM500 modelinden oluşan yeni filosunda Volvo Trucks markasını tercih etmesindeki en büyük etkenler; araçların uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım özellikleri, yüksek 2. el değerini koruması ve Volvo Trucks’ın yaygın yetkili servis ağı oldu.

Komatsu, GHH Group GmbH’nin Devralma Sürecini Tamamladı

Madencilik ve tünel açma sektörlerinin önde gelen makine üreticilerinden Alman GHH Group GmbH’nin (GHH), Komatsu tarafından devralma süreci tamamlandı. Komatsu ve GHH’ın temsilciliğini sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., her iki markanın satış ve satış sonrası hizmetlerini mevcut haliyle sürdürecek.

Volvo Trucks, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne Volvo FM Teslimatı Gerçekleştirdi

Volvo Trucks’ın Türkiye çapındaki teslimatlarındaki en yeni adres Kayseri oldu. Volvo Trucks, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne (KASKİ) Volvo FM460 4X2 teslimatını gerçekleştirildi. Volvo FM’in alçak kabinli yapısı ve dar sokaklarda kolay manevra kabiliyeti sunması, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin tercihinde etkili oldu.

Volvo Trucks’ın En Yüksek Yakıt Verimliliği Sunduğu Aero Serisi Türkiye’de

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. distribütörlüğünde temsil edilen Volvo Trucks, Aero Serisi’nin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Tamamen yeni, aerodinamik tasarımıyla %5’e varan yakıt tüketimi avantajı sağlayan Volvo Aero Serisi, ağır vasıta segmentindeki enerji verimliliği ve akustik konfor standartlarını yükseltirken daha düşük emisyon değerleriyle de çevreci kullanım özelliklerini artırıyor.

Komatsu, KOMATEK 2024’te Gövde Gösterisi Yaptı!

Komatsu, KOMATEK 2024’ün En Görkemli Ekskavatörü, PC950’yi Sergiledi!

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin distribütörlüğünde faaliyetlerine devam eden Komatsu, KOMATEK 2024’ün en görkemli ekskavatörü, PC950LC-11E0’ü sergileyerek fuarın yıldızları arasında yer aldı.

Bomag, En İddialı Yenilikleriyle KOMATEK 2024’te Güç ve Verimliliğe Odaklandı!

Ocak 2024 itibarıyla Türkiye temsilciliği Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından yürütülen yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, KOMATEK 2024’te gücü ve verimliliğiyle öne çıkan yeniliklerini sergiledi. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin hem kapalı hem de açık alanlardaki stantlarında iş ortaklarıyla buluşan Bomag, aralarında finişerler, asfalt silindirleri ve toprak silindirlerini kapsayan 8 farklı ürünün yakından incelenmesine olanak sağladı.

Marubeni Dağıtım ve Servis, Komatsu, Bomag, GHH, Crown ve Montabert markalarıyla KOMATEK 2024’te Güç Gösterisi Yapıyor!

Dünyanın önde gelen iş ve maden makinalarıyla, endüstriyel ürünlerin Türkiye temsilciliğini yapan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., KOMATEK 2024 fuarında iki ayrı sergileme alanında 23 farklı ürünü ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Komatsu, Bomag, GHH, Crown ve Montabert markalarına ek olarak “Akıllı Saha” markası kapsamında Leica Geosystems ve Topcon ürünlerini de sektör ortaklarıyla buluşturan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., satış sonrası hizmetlerine özel avantajları da fuar boyunca sağlıyor.

Bomag, İş Ortaklarıyla Ankara’da Buluştu!

Türkiye temsilciliği Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından yürütülen yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da düzenlenen “Bomag İş Ortakları Lansmanı”nda, yaklaşık 200 davetliyle bir araya geldi. 

Volvo Trucks’ın Yeni Aero Serisi, İlk Sürüş Denemelerinden Tam Not Aldı

Volvo Trucks Aero Serisi’nin tüm dünyadan ve Türkiye’den basın mensuplarının katılımıyla, Yunanistan’da gerçekleştirilen test sürüşünde, geliştirilmiş aerodinamik teknolojiler ile sağlanan düşük yakıt tüketimi, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Volvo Aero Serisi, Türkiye pazarında haziran ayında satışa sunulacak.

Volvo Trucks, Mersin Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’nda Yenilikçi ve Üstün Donanıma Sahip Modellerini Sergiliyor!

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. distribütörlüğünde temsil edilen Volvo Trucks, 16-18 Mayıs 2024 tarihleri arasında CNR Mersin Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’nda Volvo FH500 ve Volvo FH540 modellerini Hol 2-B08’de sergiliyor. Uluslararası taşımacılık rotasında “Orta Koridor” olarak tanımlanan ve Londra’dan başlayıp Çin’e uzanan hattın en stratejik noktası Mersin’deki fuarda Volvo Trucks, ihracatçılara özel çözümler de sunuyor.

GHH MK-A20, Yer Altı Maden Kamyonlarının Yeni Yıldızı Oldu!

Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesine katılan GHH, Maden Türkiye Fuarı’nda büyük ilgi gördü!

Madencilik ve tünel açma sektörlerinin önde gelen makine üreticilerinden Alman GHH’ın Türkiye temsilciliğini üstlenen Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, Maden Türkiye 2024 11. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı’nda, GHH MK-A20’yi sergiledi.

 

GHH, Tüyap’taki Maden Türkiye Fuarı’nda Sergileniyor!

GHH MK-A20, Marubeni Dağıtım ve Servis Güvencesiyle Türkiye’de!

Madencilik ve tünel açma sektörlerinin önde gelen makine üreticilerinden Alman GHH’ın Türkiye temsilciliğini üstlenen Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Maden Türkiye 2024 11. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı’nda, GHH MK-A20’nin gösterimini yapıyor.

Komatsu, Mermer Fuarı 2024’te 4 İddialı Ürün Sergiledi!

Komatsu, Gücü ve Verimlilikleri ile Öne Çıkan Modelleriyle Mermer Fuarı’nda Gövde Gösterisi Yaptı!

Türkiye’de Marubeni Dağıtım ve Servis tarafından temsil edilen Komatsu, 17-20 Nisan 2024 Nisan tarihleri arasında Fuarİzmir’de düzenlenen 29. Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda, en yeni modellerinden dördünü sergiledi.

Komatsu Mermer Fuarı 2024'e Hazır!

Komatsu’nun Güçlü ve Verimli Yenilikleri, Mermer Fuarı’nda Gövde Gösterisi Yapacak!

Türkiye’de Marubeni Dağıtım ve Servis tarafından temsil edilen Komatsu, 17-20 Nisan 2024 Nisan tarihleri arasında Fuarİzmir’de düzenlenen 29. Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda, en yeni modellerini sergileyecek.

GHH, Marubeni Dağıtım ve Servis Güvencesiyle Türkiye’de!

Madencilik ve tünel açma sektörlerinin önde gelen makine üreticilerinden Alman GHH; Türkiye operasyonları için Marubeni Dağıtım ve Servis ile anlaştı. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren dünyaca ünlü markaların temsilcisi Marubeni Dağıtım ve Servis, satış ve satış sonrası hizmetlerindeki katma değerli çözüm ortağı olma vizyonunu GHH için de uygulamaya başlıyor. Her iki şirketin büyüme hedefleriyle yapılan anlaşma kapsamında; Marubeni Dağıtım ve Servis Genel Müdürü Eşref Zeka; “GHH ile farklı ihtiyaçlara yönelik sağladığımız ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırıyoruz. Satış ve satış sonrası hizmetlerdeki güçlü kadromuz ve deneyimimizin katkısıyla bünyemize GHH’ı, yer altı madenciliğinin simge markalarından birini dahil etmenin gururunu yaşıyoruz” dedi. GHH Group CEO ve CFO’su Matthias von Buzay ise, “GHH olarak, Türkiye’de Marubeni Dağıtım ve Servis ile anlaşmaya varmaktan büyük mutluluk duyuyor, birlikte Türkiye pazarındaki konumumuzu güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Komatsu D85EXi-18 Akıllı Dozer İle Yüzde 80’e Varan Verimlilik Elde Edildi!

İş makinalarının yeni çağında ayrıcalıklı hizmetler sunmasıyla dikkat çeken Komatsu, en yeni teknolojilerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’de Marubeni Dağıtım ve Servis tarafından temsil edilen Komatsu, D85EXi-18 Akıllı Dozer modeliyle son teknolojinin nimetlerini sunarak, kullanım esnasında hem zaman hem de yakıt avantajında iddialı değerler sunuyor.

Bomag, Marubeni Dağıtım ve Servis Kapsamındaki İlk Müşteri Etkinliğini Sivas’ta Gerçekleştirdi!

Türkiye temsilciliği Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından yürütülen yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, Sivas’ta düzenlediği etkinlikte, BF 800 C-3 S600 Finişer, BW 213 D-5 ve BW 161 AD-5 gibi en yeni modellerini sergiledi.

Volvo Trucks’tan Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na İkinci Teslimat

Volvo Trucks, Türkiye’nin her köşesine hız kesmeden teslimatlarına devam ediyor. Türkiye distribütörlüğünü Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin yürüttüğü Volvo Trucks, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na 2 adet, 16 Ton Çift Kabin Volvo FL 4x2 teslimatı gerçekleştirdi.

İTT Lojistik, Volvo FH500 Filo Teslimatı ile Çevre Dostu Taşımacılığa Adım Attı

Türkiye distribütörlüğünü Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin yürüttüğü Volvo Trucks, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Köklü bir geçmişe sahip olan ve müşterilerine Likit Kimyasal ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı konusunda lojistik hizmeti sunan İTT Lojistik’e 10 adet Volvo FH500 teslimatı gerçekleştirildi. Bu teslimatla birlikte; İTT Lojistik filosundaki toplam araç sayısı 125 adede ulaştı.

Volvo Trucks, Türkiye’nin İthal Kamyon ve Çekici Pazarında 2023 Yılının Lideri Oldu!

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. distribütörlüğünde temsil edilen Volvo Trucks, başarılarla geçen 2023 yılını, Türkiye’nin en fazla satış gerçekleştiren ithal kamyon ve çekici markası olarak ilk sırada tamamladı.

 

Bomag, Marubeni Dağıtım ve Servis ile Türkiye’de!

Bomag’ı Bünyesine Katan Marubeni Dağıtım ve Servis, Standartları Yukarıya Çekerek, Sektöre İlham Olmayı Amaçlıyor!

 

Volvo Trucks, DSV Lojistik’e Bugüne Kadarki En Büyük Elektrikli Kamyon Filo Teslimatını Gerçekleştirdi

Çelikler Seyitömer Elektrik Üretim A.Ş.’ye Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin Teslimatları Devam Ediyor!

20 adet Komatsu HD785-8E0 Kaya Kamyonu, Çelikler Seyitömer Termik Santrali’ne Teslim Edildi!

Bomag, Marubeni Dağıtım ve Servis Güvencesiyle Türkiye’de!

Yol Makinaları Pazarının Lideri Bomag, Marubeni Dağıtım ve Servis Markaları Arasına Katıldı!

Crown’un Yeni Nesil Ekipmanları, Dijital Depoyu Gerçeğe Dönüştürüyor

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri markası Crown Yeni Nesil Forklift ve Depo Ekipmanlarını Türkiye Pazarına Sundu

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Güvencesiyle İş Makinası ve Ekipman Kiralama Hizmetlerinin Tek Adresi: Platinum Rent

Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğu iş makinası ve depo ekipmanı kiralama hizmetini bir adım öteye taşıyarak, müşterilerinin her türlü kiralama ihtiyacını tek noktadan karşılamak amacıyla Platinum Rent markasını hayata geçirdi.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., Transbatur Lojistik’e 200 Adet Volvo Çekici Teslimatını İstanbul Modern’de Gerçekleştirdi

Dünyanın lider yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak her biri alanının öncüsü olan birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., satış ve satış sonrası hizmetlerini sunduğu Volvo Trucks ile lojistik sektöründe dönüşümüne öncülük eden bir teslimatı daha gerçekleştirdi. Volvo FH540, Volvo FH750 ve Volvo Electric çekicilerin teslimatı, Transbatur Lojistik’e İstanbul Modern’de gerçekleşen törenle gerçekleştirildi.

Shell ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’den Güçlü İş Birliği

Shell, Komatsu İş Makinaları için Yeni Nesil Madeni Yağlar Üretecek

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., ABC Lojistik’e 301 Adet Volvo FH Çekici Teslimatı Gerçekleştirdi

Dünyanın lider yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak her biri alanının öncüsü olan birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., ağır hizmet taşımacılığındaki markası Volvo Trucks’ın 301 Adet Volvo FH model çekicisini Kapadokya’da gerçekleşen bir törenle ABC Lojistik’e teslim etti. 

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., Unilever Türkiye ve Arıç Lojistik’e Volvo FH Elektrikli Çekicilerini Teslim Etti

Dünyanın lider yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak her biri alanının öncüsü olan birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., satış ve satış sonrası hizmetlerini sunduğu Volvo Trucks ile lojistik sektörünün elektromobilite dönüşümüne öncülük edecek bir teslimatı gerçekleştirdi.

Dünyanın Önde Gelen Endüstriyel Kaldırma Ekipmanları ve Depo Çözümleri Firmasından Marubeni Dağıtım ve Servis’e Ödül

Marubeni Dağıtım ve Servis, satış ve satış sonrası performansı ile forklift ve depo ekipmanları alanında 78 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması olan Crown Global tarafından üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Volvo Trucks, yeni Volvo FMX ile en zorlu görevlere hazır

Volvo Trucks, daha fazla yük kapasitesine ve yenilikçi güvenlik özelliklerine sahip tamamen yenilenen kabinli yeni Volvo FMX'in tanıtımını gerçekleştirdi.

İş Makinalarının Köklü Markası Komatsu Tam 100 Yaşında!

İş ve maden makinaları sektöründe sağlamlığı ve yüksek kalitesi ile öne çıkan Japon üretici Komatsu, kuruluşunun 100’üncü yılını kutluyor.

Volvo Trucks, yeni nesil kamyonu Volvo FH'ın tanıtımını gerçekleştirdi

Marubeni Dağıtım ve Servis'in distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks, yeni tasarlanmış kabin, yenilikçi güvenlik özellikleri ve sürücü odaklı fonksiyonlara sahip yeni Volvo FH'in tanıtımını gerçekleştirdi.

Volvo Trucks, sürücü odaklı yeni nesil araçlarının tanıtımını gerçekleştirdi

Marubeni Dağıtım ve Servis'in distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks, güvenliğe ve verimliliğe odaklanan yeni nesil kamyon serisini sektörün beğenisine sunuyor. Volvo Trucks’ın yeni ürün gamında; FH, FH16, FM ve FMX modelleri bulunuyor.

Yeni Komatsu PC210, Kompetan ayrıcalıklarıyla Türkiye’de!

Komatsu, orta ekskavatör sınıfının en nitelikli ve kompakt ürünlerinden biri olan Yeni PC210 hidrolik ekskavatörü, her şey dahil hizmet modeli Kompetan ile Türkiye’de satışa sundu. Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanıma uygun Yeni PC210, eski modele göre %20 daha az yakıt tüketimi sunuyor.

Yeni Komatsu PC500 hidrolik ekskavatör, sahada daha güçlü, üretimde ve yakıtta daha verimli!

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu, orta ekskavatör sınıfında maden, yol inşaatı ve taş ocağı gibi ağır şartlarda kullanılmak üzere geliştirdiği Yeni PC500 hidrolik ekskavatörü satışa sundu. Farklı tasarımı ile yüksek dayanıklılık, üstün üretkenlik ve düşük yakıt tüketimi sunan PC500, satışta.

Endüstriyel ürünler pazarında Crown büyümesini sürdürüyor.

Marubeni Dağıtım ve Servis, endüstriyel ürünlerde hizmet sunduğu Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift markalarıyla 2020 yılının ilk 9 ayında büyümesini sürdürdü.

Gıda ve Sağlık Sektörü Pandeminin Yükünü Crown Depo Çözümleri ile Omuzladı

Koronavirüs nedeniyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir süreçten geçilen bu dönemde, birlik olmanın, el ele vermenin önemini bir kez daha hatırladık. Bu süreçte bir yandan çalışanlarının ve toplumun sağlığını korumak diğer yandan işin sürekliliğini sağlamak için Crown, kısa sürede gerekli tüm operasyonel ve hijyenik önlemleri almakla kalmadı mevcut yetkinliklerini ve kaynaklarını toplumsal refaha katkıda bulunmak üzere kullanarak temel gıda maddelerinin ve tıbbi malzemelerin dağıtımının kesintisiz bir şekilde yapılmasına destek oldu

Avrasya Ambalaj Fuarı

Marubeni Dağıtım ve Servis, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda depolama alanında çözümler sunan Crown depo ekipmanlarını tanıttı

Endüstriyel depo ekipmanlarının lider markası ‘Crown Depo Çözümleri’ ile iş makinalarının lider markası Komatsu markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis, bu yıl 25. kez gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı. Fuarda, fonksiyonelliği ve inovatif yaklaşımı ile öne çıkan “Crown depo çözümleri” ve Komatsu forkliftlerini tanıtan Marubeni Dağıtım ve Servis uçtan uca sunduğu çözümlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.  

Komatsu’dan büyük buluşma

Komatsu’dan büyük buluşma

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun Türkiye distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis, Komatsu ve Marubeni yetkilileri ile birlikte 30 Eylül’de Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte, Türkiye’nin en uzun distribütörlüğü olan Marubeni Dağıtım ve Servis ve Komatsu iş birliğinin kutlanmasının yanı sıra, bu iş birliğinin nasıl daha ileriye taşınabileceği ile ilgili proje ve hedefler aktarıldı.

Dynafleet Hizmetleri Hakkında Genel Bilgilendirme

Dynafleet Hizmeti ve Diğer Bazı Hizmetlerin Durdurulması Hakkında Bilgilendirme:

 

Komatsu, 25.İzmir Mermer Fuarı’nda üstün performanslı yükleyici ve ekskavatörleriyle göz doldurdu

Komatsu, 27 – 30 Mart tarihleri arasında 25. MARBLE İZMİR – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda üstün performanslı yükleyici ve ekskavatörleriyle yerini aldı.

Kar Maden ilk forklift alımında Komatsu markasını tercih etti

Marubeni Dağıtım ve Servis, Türkiye ve Avrupa’da tek magnezyum üreticisi olan Kar Maden’e fabrikasının farklı bölümlerindeki faaliyetlerde kullanılmak üzere 10 adet Komatsu forklift satışı gerçekleştirdi.

Karmak İnşaat, araç filosunu 20 adet Volvo Trucks kamyon ile genişletti

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Marubeni Dağıtım ve Servis, maden sektöründe faaliyet gösteren Karmak İnşaat’a 10 adet Volvo FMX 8x4 460 HP ve 10 adet Volvo FMX 6x4 460HP kamyon satışı gerçekleştirdi.

list photo name

Cacimler İnşaat 25 adet Volvo FMX ile filosunu güçlendirdi

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Marubeni Dağıtım ve Servis, inşaat ve taahhüt projeleri hizmeti veren Cacimler İnşaat’a 25 adet Volvo FMX 8x4 460 kamyon teslimatı gerçekleştirdi.

Endüstriyel depo ekipmanlarının lider markası ‘Crown Depo Çözümleri’ fonksiyonelliği ve verimliliğiyle büyük beğeni topluyor

Türkiye distribütörlüğünü Marubeni Dağıtım ve Servis’in yürüttüğü, dünyanın dört büyük forklift ve depo içi ekipman markalarından biri olan Crown, her ihtiyaca yönelik zengin ürün gamı, farklı tasarımı ve dayanıklılığının yanı sıra verimliliği, fonksiyonelliği ve inovatifliği ile de depoların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Seyid Lojistik, Volvo Trucks çekicilerle filosunu güçlendirdi

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Marubeni Dağıtım ve Servis, nakliye ve inşaat ağırlıklı faaliyet gösteren Seyid Lojistik firmasına 10 adet Volvo FH460, Volvo FH500 ve Volvo FH 540 çekici satışı gerçekleştirdi.

Komatsu teknisyenleri yarıştı, kazanan Komatsu müşterileri oldu

İş makinaları ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun satış sonrası tüm bakım onarım desteğini en iyi şekilde vermek üzere eğitilmiş, donanımlı teknisyenleri arasında KomTech Teknisyen Yarışması düzenlendi.

Crown’un tasarım harikası WP3010 elektrikli istifleyicisi 3.kez ‘en iyi tasarım ödülü’ aldı

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması Crown, tasarımı, fonksiyonelliği ve verimliliği ile farklılaşan forklift ve istifleme makinaları ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Volvo Trucks, İzmir Mermer Fuarı’nda zorlu şartların üstesinden gelmek için üretilen kamyonları ile öne çıktı

Volvo Trucks, 27 – 30 Mart tarihleri arasında gerçekleşen 25. MARBLE İZMİR – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda Volvo FH ve Volvo FMX serisi kamyonları ile yer aldı.