0850 480 1 846

HABERLER

Crown’un Yeni Nesil Ekipmanları, Dijital Depoyu Gerçeğe Dönüştürüyor

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri markası Crown Yeni Nesil Forklift ve Depo Ekipmanlarını Türkiye Pazarına Sundu

Komatsu'dan İlk Günkü Performansı Hissettirecek Bakım Kampanyaları

Yeni nesil iş makinaları ile “İş Makinalarının Yeni Çağı”nı başlatan Komatsu Türkiye, sahadaki iş makinalarının uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığı ile çalışmalarına imkân sunan bakım kampanyalarını Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle hayata geçirdi.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Güvencesiyle İş Makinası ve Ekipman Kiralama Hizmetlerinin Tek Adresi: Platinum Rent

Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğu iş makinası ve depo ekipmanı kiralama hizmetini bir adım öteye taşıyarak, müşterilerinin her türlü kiralama ihtiyacını tek noktadan karşılamak amacıyla Platinum Rent markasını hayata geçirdi.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., ABC Lojistik’e 301 Adet Volvo FH Çekici Teslimatı Gerçekleştirdi

Dünyanın lider yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak her biri alanının öncüsü olan birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., ağır hizmet taşımacılığındaki markası Volvo Trucks’ın 301 Adet Volvo FH model çekicisini Kapadokya’da gerçekleşen bir törenle ABC Lojistik’e teslim etti. 

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., Unilever Türkiye ve Arıç Lojistik’e Volvo FH Elektrikli Çekicilerini Teslim Etti

Dünyanın lider yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak her biri alanının öncüsü olan birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., satış ve satış sonrası hizmetlerini sunduğu Volvo Trucks ile lojistik sektörünün elektromobilite dönüşümüne öncülük edecek bir teslimatı gerçekleştirdi.

Dünyanın Önde Gelen Endüstriyel Kaldırma Ekipmanları ve Depo Çözümleri Firmasından Marubeni Dağıtım ve Servis’e Ödül

Marubeni Dağıtım ve Servis, satış ve satış sonrası performansı ile forklift ve depo ekipmanları alanında 78 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması olan Crown Global tarafından üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Volvo Trucks, yeni Volvo FMX ile en zorlu görevlere hazır

Volvo Trucks, daha fazla yük kapasitesine ve yenilikçi güvenlik özelliklerine sahip tamamen yenilenen kabinli yeni Volvo FMX'in tanıtımını gerçekleştirdi.

İş Makinalarının Köklü Markası Komatsu Tam 100 Yaşında!

İş ve maden makinaları sektöründe sağlamlığı ve yüksek kalitesi ile öne çıkan Japon üretici Komatsu, kuruluşunun 100’üncü yılını kutluyor.

Volvo Trucks, yeni nesil kamyonu Volvo FH'ın tanıtımını gerçekleştirdi

Marubeni Dağıtım ve Servis'in distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks, yeni tasarlanmış kabin, yenilikçi güvenlik özellikleri ve sürücü odaklı fonksiyonlara sahip yeni Volvo FH'in tanıtımını gerçekleştirdi.

Volvo Trucks, sürücü odaklı yeni nesil araçlarının tanıtımını gerçekleştirdi

Marubeni Dağıtım ve Servis'in distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks, güvenliğe ve verimliliğe odaklanan yeni nesil kamyon serisini sektörün beğenisine sunuyor. Volvo Trucks’ın yeni ürün gamında; FH, FH16, FM ve FMX modelleri bulunuyor.

Yeni Komatsu PC210, Kompetan ayrıcalıklarıyla Türkiye’de!

Komatsu, orta ekskavatör sınıfının en nitelikli ve kompakt ürünlerinden biri olan Yeni PC210 hidrolik ekskavatörü, her şey dahil hizmet modeli Kompetan ile Türkiye’de satışa sundu. Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanıma uygun Yeni PC210, eski modele göre %20 daha az yakıt tüketimi sunuyor.

Yeni Komatsu PC500 hidrolik ekskavatör, sahada daha güçlü, üretimde ve yakıtta daha verimli!

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu, orta ekskavatör sınıfında maden, yol inşaatı ve taş ocağı gibi ağır şartlarda kullanılmak üzere geliştirdiği Yeni PC500 hidrolik ekskavatörü satışa sundu. Farklı tasarımı ile yüksek dayanıklılık, üstün üretkenlik ve düşük yakıt tüketimi sunan PC500, satışta.

Endüstriyel ürünler pazarında Crown büyümesini sürdürüyor.

Marubeni Dağıtım ve Servis, endüstriyel ürünlerde hizmet sunduğu Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift markalarıyla 2020 yılının ilk 9 ayında büyümesini sürdürdü.

Gıda ve Sağlık Sektörü Pandeminin Yükünü Crown Depo Çözümleri ile Omuzladı

Koronavirüs nedeniyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir süreçten geçilen bu dönemde, birlik olmanın, el ele vermenin önemini bir kez daha hatırladık. Bu süreçte bir yandan çalışanlarının ve toplumun sağlığını korumak diğer yandan işin sürekliliğini sağlamak için Crown, kısa sürede gerekli tüm operasyonel ve hijyenik önlemleri almakla kalmadı mevcut yetkinliklerini ve kaynaklarını toplumsal refaha katkıda bulunmak üzere kullanarak temel gıda maddelerinin ve tıbbi malzemelerin dağıtımının kesintisiz bir şekilde yapılmasına destek oldu

Avrasya Ambalaj Fuarı

Marubeni Dağıtım ve Servis, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda depolama alanında çözümler sunan Crown depo ekipmanlarını tanıttı

Endüstriyel depo ekipmanlarının lider markası ‘Crown Depo Çözümleri’ ile iş makinalarının lider markası Komatsu markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis, bu yıl 25. kez gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı. Fuarda, fonksiyonelliği ve inovatif yaklaşımı ile öne çıkan “Crown depo çözümleri” ve Komatsu forkliftlerini tanıtan Marubeni Dağıtım ve Servis uçtan uca sunduğu çözümlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.  

Komatsu’dan büyük buluşma

Komatsu’dan büyük buluşma

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun Türkiye distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis, Komatsu ve Marubeni yetkilileri ile birlikte 30 Eylül’de Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte, Türkiye’nin en uzun distribütörlüğü olan Marubeni Dağıtım ve Servis ve Komatsu iş birliğinin kutlanmasının yanı sıra, bu iş birliğinin nasıl daha ileriye taşınabileceği ile ilgili proje ve hedefler aktarıldı.

Dynafleet Hizmetleri Hakkında Genel Bilgilendirme

Dynafleet Hizmeti ve Diğer Bazı Hizmetlerin Durdurulması Hakkında Bilgilendirme:

 

Komatsu, 25.İzmir Mermer Fuarı’nda üstün performanslı yükleyici ve ekskavatörleriyle göz doldurdu

Komatsu, 27 – 30 Mart tarihleri arasında 25. MARBLE İZMİR – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda üstün performanslı yükleyici ve ekskavatörleriyle yerini aldı.

Kar Maden ilk forklift alımında Komatsu markasını tercih etti

Marubeni Dağıtım ve Servis, Türkiye ve Avrupa’da tek magnezyum üreticisi olan Kar Maden’e fabrikasının farklı bölümlerindeki faaliyetlerde kullanılmak üzere 10 adet Komatsu forklift satışı gerçekleştirdi.

Karmak İnşaat, araç filosunu 20 adet Volvo Trucks kamyon ile genişletti

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Marubeni Dağıtım ve Servis, maden sektöründe faaliyet gösteren Karmak İnşaat’a 10 adet Volvo FMX 8x4 460 HP ve 10 adet Volvo FMX 6x4 460HP kamyon satışı gerçekleştirdi.

list photo name

Cacimler İnşaat 25 adet Volvo FMX ile filosunu güçlendirdi

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Marubeni Dağıtım ve Servis, inşaat ve taahhüt projeleri hizmeti veren Cacimler İnşaat’a 25 adet Volvo FMX 8x4 460 kamyon teslimatı gerçekleştirdi.

Endüstriyel depo ekipmanlarının lider markası ‘Crown Depo Çözümleri’ fonksiyonelliği ve verimliliğiyle büyük beğeni topluyor

Türkiye distribütörlüğünü Marubeni Dağıtım ve Servis’in yürüttüğü, dünyanın dört büyük forklift ve depo içi ekipman markalarından biri olan Crown, her ihtiyaca yönelik zengin ürün gamı, farklı tasarımı ve dayanıklılığının yanı sıra verimliliği, fonksiyonelliği ve inovatifliği ile de depoların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Seyid Lojistik, Volvo Trucks çekicilerle filosunu güçlendirdi

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Marubeni Dağıtım ve Servis, nakliye ve inşaat ağırlıklı faaliyet gösteren Seyid Lojistik firmasına 10 adet Volvo FH460, Volvo FH500 ve Volvo FH 540 çekici satışı gerçekleştirdi.

Komatsu teknisyenleri yarıştı, kazanan Komatsu müşterileri oldu

İş makinaları ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun satış sonrası tüm bakım onarım desteğini en iyi şekilde vermek üzere eğitilmiş, donanımlı teknisyenleri arasında KomTech Teknisyen Yarışması düzenlendi.

Crown’un tasarım harikası WP3010 elektrikli istifleyicisi 3.kez ‘en iyi tasarım ödülü’ aldı

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması Crown, tasarımı, fonksiyonelliği ve verimliliği ile farklılaşan forklift ve istifleme makinaları ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Volvo Trucks, İzmir Mermer Fuarı’nda zorlu şartların üstesinden gelmek için üretilen kamyonları ile öne çıktı

Volvo Trucks, 27 – 30 Mart tarihleri arasında gerçekleşen 25. MARBLE İZMİR – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda Volvo FH ve Volvo FMX serisi kamyonları ile yer aldı.